11. Sınıf Programı |
10. Sınıf Programı
21 Ocak 2018
12. Sınıf Programı
21 Ocak 2018

11. Sınıf Programı

Bilindiği üzere 11. sınıf öğrencileri artık alanını belirlemiş ve eğitim öğretim döneminin başladığı günden itibaren sınav heyecanını içinde yaşamaya başlamıştır. Bu sebeple 11.sınıf öğrencilerin programları sınava girecek bir öğrencinin programıyla hemen hemen aynı yapılır ve dinamikleri buna göre belirlenir.11.sınıf öğrencisi için en önemli şey inançtır, öğrenci bu senede varsa bütün eksiklerini kapatıp YKS nin temellerini atmaya başlarsa kendine olan inancı hat safhada olacak ve 12.sınıfa güvenle ilerleyecek hedefindeki bölümü, okulu rahatlıkla kazanacağını bilerek ilerleyecektir. Aksi durumda ise maalesef başarabilecek disiplinlere sahip bir öğrenci bile bazen kaygı yüzünden başaramadığı olmuştur. Bu sebeple çok ciddiye alınması gereken belli bir disiplin ve titizlik ile çalışılması gereken bir yıldır

TAB EĞİTİM KURUMLARI; 11. sınıf programında güveni, bilgiyi ve deneyimi harmanlar. Öğrencilerin bu süreçte ihtiyacı olan bütün desteği onları yormadan tamamen öğrenimlerine destek olacak bir programı önlerine serer. Öncelikle öğrencinin eksik konuları tespit edilir ve daha hızlı ilerleme kaydedilir. Daha sonra evde yapılacak ödevler belirlenerek öğrencinin düzenli ders çalışma pratiği kazanması sağlanır. Alanında uzman öğretmenler tarafından verilen eğitimde, öğrenci kafasına takılan tüm soru işaretlerine anında ve eksiksiz yanıt bulur.

Bu kesintisiz program çerçevesinde 11. sınıf öğrencileri geleceği daha güçlü bir zemin üzerine inşa eder. 11. sınıf programları sayesinde hem ders konuları pekişir hem de okul eğitiminin tekrar niteliği kazanması sağlanır. 11.sınıf programı sayesinde öğrenciler ilk günden itibaren ders konularına hakim ve çalışma alışkanlığı edinmiş şekilde yola koyulur. Konular tekrar edildiği için öğrencinin eğitim sürecinde kesintisiz bir aşama kaydedilmiş olur. Bu sayede öğrenciler ön hazırlığa sahip, donanımlı, araştıran ve sorgulayan bireyler olarak ilerler.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.(Batıkent Dershanesi TAB EĞİTİM)  0312 256 5 888

DİĞER YAZILARIMIZ ;

YKS SINAV SİSTEMİ

BATIKENT DERSHANELERİ

YENİMAHALLE DERSHANELERİ

ETİMESGUT DERSHANELERİ

ANKARA DERSHANELERİ

ANKARA DERSHANE FİYATLARI

YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI

BATIKENT DERSHANE FİYATALARI

ETİMESGUT DERSHANE FİYATLARI

tabegitim
tabegitim
TAB Eğitim Kurumları, tecrübeli eğitim kadrosuyla eğitim-öğretim hayatına farklı bir tarz getiriyor. Eğitim kurumumuz, LGS (Liselere Geçiş Sınavı) ve YKS (Üniversiteye Hazırlık Sınavı) Sınavlarına en iyi şekilde öğrencileri hazırlarken aynı zamanda öğrencilerin entelektüel alt yapılarını geliştirecek şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 14 =