En Disiplinli Okul Batıkent
Batıkent Özel Okul Yorumları
8 Şubat 2019
Özel Anadolu Lisesi
8 Şubat 2019

En Disiplinli Okul Batıkent

Her kurumun kendine özgü bir disiplin anlayışı vardır. Türk kültürü olarak genel disiplin kurallarımız okul içerisinde de kendini göstermektedir. Eğitimde disiplin çok önemlidir. Disiplin eğer yeterli seviyede değil ise eğitimin üst seviyede olması başarıyı yükseltmeyecektir. En disiplinli okul Batıkent olarak bakıldığında Tab Eğitim Kurumları olarak görebilirsiniz.

Tab Eğitim Kurumlarının her öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenen bir Eğitim Koçu vardır. Buda öğrencinin davranışlarında veya başarısında bir düşüş gerçekleştiği anda tespit edilip eğitimine zarar vermeden bu düşüş ortadan kaldırılmaya çalışılır. En disiplinli okul Batıkent olarak Tab Eğitim Kurumların da öncelikli kural; öğretmenler ve yöneticiler, öğrencilerde görmek istedikleri davranışları, önce kendileri göstererek onlar için iyi bir rol model oluşturmalarıdır.  Benimsenen önemli kurallardan biri de; öğrencinin kişilik gelişimini sağlamaktır. Bu durumda öğretmenin görevi, öğrencinin sağlıklı seçimler ve tercihler yapmasında yardımcı olmaktır.

İyi bir birey olmak gelecekte iyi bir sosyal statüye sahip olmayı sağlayacaktır. Bu sebeple Tab Eğitim Kurumlarında öncelikle iyi bir insan olma eğitimi verilmektedir. Disiplin ön planda tutularak, kişilik de ve eğitimde istikrar önemli hale getirilmektedir. En disiplinli okul Batıkent araştırmalarında Tab Eğitim Kurumları üst seviyede görülmektedir. Buda izlenen disiplinli eğitimin sonrasında başarı yüzdesinin %93 gibi bir seviyede çıkmasına sağlamıştır. Disiplin hayata tutunmak için gerekli bir adımdır. Aynı adımla ilerleyen Tab Eğitim Kurumları bu sebeple tercih edilir…

tabegitim
tabegitim
TAB Eğitim Kurumları, tecrübeli eğitim kadrosuyla eğitim-öğretim hayatına farklı bir tarz getiriyor. Eğitim kurumumuz, LGS (Liselere Geçiş Sınavı) ve YKS (Üniversiteye Hazırlık Sınavı) Sınavlarına en iyi şekilde öğrencileri hazırlarken aynı zamanda öğrencilerin entelektüel alt yapılarını geliştirecek şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 1 =