Hakkımızda

Eğitimde farklı bir anlayış; FEEDBACK Sistemi ile öğrenene kadar eğitim...

7

yıldır hizmetinizdeyiz.

TEKNİK, ANALİTİK, BAŞARI Eğitim Kurumları

TAB Eğitim Kurumları, tecrübeli eğitim kadrosuyla eğitim-öğretim hayatına farklı bir tarz getiriyor.

Eğitim kurumumuz, tüm genel seçme ve yerleştirme sınavlarına en iyi şekilde öğrencileri hazırlarken aynı zamanda öğrencilerin entelektüel alt yapılarını geliştirecek şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

TAB Eğitim Kurumları olarak her çocuğun ayrı birer değer olduğu noktasından hareket ettik. Bu doğrultuda akademilerimizde öğrenim gören her öğrencimizin başarılı bir geleceğe büyük ve sağlam adımlarla yürüyen, gençler yetişmesini amaçladık.

TAB Eğitim Kurumları olarak eğitime farklı bir anlayış getirmektedir.

1. Öğretmenlerin tamamı kendi alanında başarı göstermiş ve kendini kanıtlamıştır.
2. Maksimum 9 kişilik sınıflarda VIP eğitim imkânı sağlanmaktadır.
3. Feedback sistemi ile her öğrenci için öğrenene kadar konu anlatımı yapılır ve testlerle konular pekiştirilir.
4. Tarama testlerinde %90 altında kalan her öğrenci birebir özel derse alınıp o konu ile ilgili en az %90 başarı gösterene kadar özel ders süreci devam eder.

Misyonumuz


Bu vizyonumuz ışığında TAB Eğitim Kurumları; bir özel öğretim kursu olarak, okullarımızda verilen öğretimin yetersiz kalan yönlerini giderebilmek maksadıyla, öğrencilerine okul veya klasik dershane tarzının dışında, masa başı (VIP)eğitim alabilecekleri bir yapı oluşturarak, evlerinde özel ders alıyormuş gibi bir düzen kurmayı başarmıştır.

Bu düzen ve anlayış henüz ilk yılında dahi, deneyimli öğretmen ve idari kadrosuyla; kurumumuzun sınavlarda %83 gibi ciddi bir başarı oranı yakalamasını sağlamıştır.

Kurumumuzun her öğrenciye sunduğu kişisel rehberlik hizmetinin yanı sıra, Eğitim Koçluğu Sisteminin de faaliyete geçmesi ile öğrencilerimizin gerek dersleri ni, gerekse sosyal durumlarını inceleme ve çözümleme fırsatı yakalanmıştır.

Rehberlik hizmetleri ve Eğitim Koçluğu gibi emniyet koridorları sayesinde sistem; bir öğrencinin olumsuz gidişatını önceden tespit edip, gerekli önlemleri ivedilikle alabilmektedir.

TAB Eğitim Kurumları, tüm bu evrensel ilkeler ışığında sizlere hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.