Mezun Dershane Programı |
12. Sınıf Programı
21 Ocak 2018
Yaz Kampı Fırsatı
9 Mart 2018

Mezun Dershane Programı

Mezun Öğrenci Dershane Programı

Mezun programları hafta içi her gün sabah 09:00 dan akşam 18:00’ a kadar devam eder ve bu süreçte öğrenci hem derslerini hem etütlerini gerçekleştirir. Çoğu zaman daha iyisini almak stresten uzak rahat rahat çalışıp en iyisini kazanmak için bir yılınızı feda ettiğinizi biliyoruz. Şu an ihtiyacınız olan tek şey profesyonellerle birlikte olmak, sizi sıkmadan kafanızı karıştırmadan içinizdeki enerjiyi doğru yönlendirerek sizi başarıya götürecek uzman bir kadroya nezih bir ortama ve uygun bir programa.

TAB EĞİTİM KURUMLARI; Sizin için çok önemli olan bu yılda size ihtiyacınız olan her şeyi Batıkent Dershanesinde bir arada sunuyor. Ankara’nın en iyi eğitim kadrolarıyla çalışan Dershanemiz sizi geleceğe taşıyacak bu yolda uzmanlarla yürümenizi sağlıyor. Öğrencilerin bu süreçte ihtiyacı olan bütün desteği onları yormadan tamamen öğrenimlerine destek olacak bir programı önlerine serer. Öncelikle öğrencinin eksik konuları tespit edilir ve daha hızlı ilerleme kaydedilir. Daha sonra evde yapılacak ödevler belirlenerek öğrencinin düzenli ders çalışma pratiği kazanması sağlanır. Alanında uzman öğretmenler tarafından verilen eğitimde, öğrenci kafasına takılan tüm soru işaretlerine anında ve eksiksiz yanıt bulur.

Bu kesintisiz program çerçevesinde Mezun öğrencileri geleceği daha güçlü bir zemin üzerine inşa eder. Mezun programı sayesinde öğrenciler ilk günden itibaren ders konularına hakim ve çalışma alışkanlığı edinmiş şekilde yola koyulur. Bu sayede öğrenciler ön hazırlığa sahip, donanımlı, araştıran ve sorgulayan bireyler olarak ilerler.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.(Batıkent Dershanesi TAB EĞİTİM)  0312 256 5 888

DİĞER YAZILARIMIZ ;

YKS SINAV SİSTEMİ

BATIKENT DERSHANELERİ

YENİMAHALLE DERSHANELERİ

ETİMESGUT DERSHANELERİ

ANKARA DERSHANELERİ

ANKARA DERSHANE FİYATLARI

YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI

BATIKENT DERSHANE FİYATLARI

ETİMESGUT DERSHANE FİYATLARI

tabegitim
tabegitim
TAB Eğitim Kurumları, tecrübeli eğitim kadrosuyla eğitim-öğretim hayatına farklı bir tarz getiriyor. Eğitim kurumumuz, LGS (Liselere Geçiş Sınavı) ve YKS (Üniversiteye Hazırlık Sınavı) Sınavlarına en iyi şekilde öğrencileri hazırlarken aynı zamanda öğrencilerin entelektüel alt yapılarını geliştirecek şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 2 =