Öğrenci Koçluk Sistemi |
Veli Bilgilendirme Sistemi
14 Mayıs 2017
Ankara Dershaneleri
18 Ocak 2018

Öğrenci Koçluk Sistemi

Öğrenci Koçluk Sistemi Batıkent

Geleceğin doğru ve kaliteli şekillenmesi için eğitimli bireylere ihtiyacı var…Peki bireylerin bugün neye ihtiyacı var?
Elbette doğru, öğrenme odaklı ve sistematik bir çalışma pratiğine!

TAB Eğitim Kurumları; teknolojik faktörler ve dış etkenler sebebi ile konsantrasyon güçlüğü yaşayan öğrencilerin imdadına yetişiyor. Öğrenci Koçluk sistemi sayesinde ezberlemeyi değil bilgiyi aşılayarak, çalışma alışkanlıklarına yeni bir boyut getiriyor. Kurum merkezinde gerçekleştirilen programlar ve okul öncesi ders çalışma kamplarında öğrenciler ders çalışma yöntemlerinin altın sırlarını öğreniyor. Ders çalışma alışkanlığı olmayan öğrencilere günde 6-7 saat ders çalışma alışkanlığı kazandırılması için profesyonel çalışmalar gerçekleştiriliyor.

TAB Eğitim Kurumları; öğrenci koçluk sisteminde uzman mentörler tarafından uzaktan yönlendirmeyle de hizmet sağlayabiliyor. Böylece öğrenciler kurum merkezinde olduğu gibi evlerindeki çalışma odalarında da öğrenme sürecini aralıksız devam ettiriyor. Bu programlar yaz döneminde ya da yıl içinde öğrencinin uygun olduğu gün ve saatlerde gerçekleştirilir. Böylece öğrencilerin zaman ve çalışma uyumu yaratılarak, motivasyonları üst seviyede tutulur.Eğitimde mükemmeliyeti esas alan TAB Eğitim Kurumları; öğrencilere çalışma odası yönetimi, düzenli çalışma alışkanlığı ve yalnız çalışmada yüksek performans sağlama gibi beceriler kazandırır. Bünyesindeki uzman öğretim görevlileri ve idareci kadrosu ile, başarı konusunda en verimli rotayı çizerek öğrencileri başarıya taşır. Seçkin eğitim anlayışı ve profesyonel ekibi ile ezbere dayalı anlayışın ötesine geçen TAB Eğitim Kurumları; koçluk sistemi sayesinde sorgulayan, araştıran ve donanım sahibi olan bireylerin yolunu aydınlatır.

tabegitim
tabegitim
TAB Eğitim Kurumları, tecrübeli eğitim kadrosuyla eğitim-öğretim hayatına farklı bir tarz getiriyor. Eğitim kurumumuz, LGS (Liselere Geçiş Sınavı) ve YKS (Üniversiteye Hazırlık Sınavı) Sınavlarına en iyi şekilde öğrencileri hazırlarken aynı zamanda öğrencilerin entelektüel alt yapılarını geliştirecek şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Comments are closed.