Veli Bilgilendirme Sistemi |
Motivasyon
13 Mayıs 2017
Öğrenci Koçluk Sistemi
16 Mayıs 2017

Veli Bilgilendirme Sistemi

Kurs Merkezimizde Veli Bilgilendirme Sistemi

Başarı her öğrencinin hayalidir…

Veliler ise hayallerden önce gerçek verilere ihtiyaç duymaktadır…

TAB Eğitim Kurumları, eğitim alanındaki başarıyı gerçekçi analizler ve verilerle sunmayı hedeflemektedir. Velilerin öğrencilerle ilgili tüm bilgilere eksiksiz biçimde erişimi sağlanır. Butik dershane profiliyle eğitim sunan TAB Eğitim Kurumları, öğrencilere ve velilerine ev ortamında hissedebilecekleri konforu sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kurum yöneticileri ve alanında uzman öğretmenler ile sürekli ve yüz yüze iletişim kurma ayrıcalığını yaşayan öğrencilerin motivasyonu ve başarı oranı yükselmektedir.

TAB Eğitim Kurumları, her öğrencinin kendini özel hissedebildiği huzurlu eğitim anlayışıyla alanında lider isim olmayı sürdürmektedir. Eğitimde temel önceliğin dershane değil sürecin neticesi olduğuna inanarak, bilgilendirme aşamasının önemine inanmaktadır. Bu bilinç doğrultusunda öğrencilerinin eksikliklerini ve başarılarını veliler ile görüşen öğretmenler, sağlıklı bir eğitim süreci gerçekleştirmektedir.

Öğrencilerin ders çalışma şekli, dershane deneme sınavı sonuçları, ödev takipleri ve konu analizleri veliler ile paylaşılır. Bu sayede öğrencinin eksiklikleri önceden tespit edilerek zaman kaybının önüne geçilir. Öğrencilerin devamsızlık durumları ve kaydettiği aşamalar, nesnel veriler eşliğinde velilere iletilir. Böylece hem velilerin zihnindeki sorulara cevaplar sağlanır, hem de öğrencinin eğitim sürecinin kontrollü ilerlemesi sağlanır.

TAB Eğitim Kurumları olarak velilerimizden beklentimiz ise; öğrencilere huzurlu ve sevgi dolu bir ev yaşamı sağlanmasıdır. Bu ortam ise; planlı ve düzenli bir çalışma odası hazırlanması, ev içinde kitap okuma saatlerinin gerçekleştirilmesi ve çalışmaların takip edilerek öğretmenlere bildirilmesi ile mümkündür. Böylece öğrencilerin kendilerine güvenmesi sağlanarak motivasyonları artırılır. Karşılıklı etkileşim halinde başarı ise kaçınılmaz hale gelmektedir.

tabegitim
tabegitim
TAB Eğitim Kurumları, tecrübeli eğitim kadrosuyla eğitim-öğretim hayatına farklı bir tarz getiriyor. Eğitim kurumumuz, LGS (Liselere Geçiş Sınavı) ve YKS (Üniversiteye Hazırlık Sınavı) Sınavlarına en iyi şekilde öğrencileri hazırlarken aynı zamanda öğrencilerin entelektüel alt yapılarını geliştirecek şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Comments are closed.